Yukarı Çık
Renk Serigrafi

Makine Parkuru - Rüzgar Serigrafi

Flok Serigrafi Makinelerimiz: 35cmx50cm ölçüsünde günlük 6.000 adet serigrafi baskı kapasitesine sahiptir. Ayrıca, el aparatlı flok serigrafi baskı makinemiz de mevcuttur.

Frekans Makinesi: 10kw gücünde olan bu serigraf makinamızda suni deri ve plastik üzerine kabartma ve kaynatma serigrafi baskısı yapılması için kullanılmaktadır.

Bantlı Kurutma Fırın (2 Adet): 50cm eninde bantlı, 200 santigrat dereceye kadar çıkabilen ve fana sahiptir. Malzeme üzerinde geç kuruyan serigrafi boyalarını kısa sürede kurutmak için ideal bir aracımızdır.

Pistole Kabini: 60cm eninde 70cm derinliğinde 100cm boyunda olan kabinimiz direk aspiratöre bağlı olarak çalışmaktadır.

Pedal Kesim Makinesi: Eskiden tipo serigrafi baskı makinası olarak kullanılırdı. Günümüzde ise, serigrafi kesim makinası adını almıştır. 35cmx50cm ebadında günlük 10.000 adet serigrafi baskı kapasitesine sahiptir.

Sıcak Baskı El Presi: Elle ürün üzerinde baskı uygulayarak kabartma serigrafi baskı yapabilen seri bir serigrafi makinasıdır.

Yarı Otomatik Serigrafi Baskı Makinesi (2 Adet): Aruz marka 50vmx70cm ve 70cmx100cm ebatlarında 2 adet serigrafi baskı makinelerimiz çalışmaktadır.

Elle Çalışan Serigrafi Baskı Makinesi: